Movies
Ratings
116
New WorldRated ★ 5.0
Grave Encounters 2Rated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0- The Haunted House ProjectRated ★ 5.0
Two MoonsRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0