Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
I Remember YouRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0