Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0