Movies
Ratings
31
The FakeRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 2.5
Henri HenriRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Sound of a FlowerRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0