Titles you rated
- War of MoneyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
NCIS: New OrleansRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Blade ManRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5- Incomplete LifeRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5