Series
Ratings
20- Their Perfect DayRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0