Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Can We Love?Rated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0