Movies
Ratings
443
25th HourRated ★ 4.5
Murder in the FirstRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5