Movies
Ratings
46
Another WorldRated ★ 4.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0
John WickRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5