Titles you rated
East of EdenRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 5.0
GiantRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0