Movies
Ratings
18
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.0