Movies
Ratings
157
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
NewnessRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 0.5
PeppermintRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.0