Series
Ratings
142
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
SNL Korea Season 8Rated ★ 4.0
SNL Korea Season 7Rated ★ 4.0- SNL Korea Season 5Rated ★ 4.0
- SNL Korea Season 3Rated ★ 4.0
- Roller CoasterRated ★ 5.0
- Heonjipjulge Saejipdao Season 2Rated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5- BernardRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Show Me The MoneyRated ★ 5.0