Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 1.0