Movies
Ratings
115
BlondeRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0