Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Six Triple EightRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The MajesticRated ★ 4.0