Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0