Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0