Movies
Ratings
1025
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
NuggetsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
ItRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0