Titles you rated
John WickRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0