Titles you rated
Bird BoxRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
HiddenRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Five Feet ApartRated ★ 2.5
Funny GamesRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
C'mon C'monRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 4.0