Series
Ratings
87
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0- Two and a Half MenRated ★ 3.0
Two and a Half MenRated ★ 3.0- Two and a Half MenRated ★ 3.0
Two and a Half MenRated ★ 3.0- Two and a Half MenRated ★ 3.0
Two and a Half MenRated ★ 3.0
Two and a Half MenRated ★ 3.0- New GirlRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5