Movies
Ratings
436
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
G.I. JaneRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
LifeRated ★ 0.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
Il MareRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 2.5
The PianoRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
SouthpawRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5