Movies
Ratings
629
The OutlawsRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0