Movies
Ratings
197
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 0.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 1.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
TedRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 1.5
X-MenRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 0.5
DinosaurRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 0.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.0
Taken 3Rated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 1.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0