Titles you rated
- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter TownRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 3.0
How to Keep a MummyRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5