Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
365 DaysRated ★ 2.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 2.5