Titles you rated
AlwaysRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5