Movies
Ratings
165
The Fifth ElementRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 1.5
PaprikaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 5.0
PowderRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 1.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0