Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 0.5
New HeartRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0