Movies
Ratings
477
Look BackRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0