Series
Ratings
20
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5