Movies
Ratings
55 The Accidental DetectiveRated ★ 3.5 The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
 Big Hero 6Rated ★ 4.0 Big Hero 6Rated ★ 4.0
 Santa BarbaraRated ★ 3.0 Santa BarbaraRated ★ 3.0
 Cold EyesRated ★ 3.0 Cold EyesRated ★ 3.0
 The AvengersRated ★ 3.5 The AvengersRated ★ 3.5
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 The InternRated ★ 5.0 The InternRated ★ 5.0
 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0
 Step UpRated ★ 3.0 Step UpRated ★ 3.0
 TangledRated ★ 3.0 TangledRated ★ 3.0
 3 IdiotsRated ★ 5.0 3 IdiotsRated ★ 5.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
 Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0 Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
 Begin AgainRated ★ 4.0 Begin AgainRated ★ 4.0
 Initiation LoveRated ★ 2.5 Initiation LoveRated ★ 2.5
 SecretRated ★ 5.0 SecretRated ★ 5.0
 LolitaRated ★ 3.0 LolitaRated ★ 3.0
 Spy NationRated ★ 3.0 Spy NationRated ★ 3.0
 AssassinationRated ★ 4.0 AssassinationRated ★ 4.0
 MasqueradeRated ★ 4.5 MasqueradeRated ★ 4.5