Series
Ratings
39
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 1.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5