Movies
Ratings
184
WhiplashRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5