Titles you rated
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
Lily FeverRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 0.5
Yong PalRated ★ 0.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0