Titles you rated
- The CureRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 2.5
Bring It OnRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 1.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 1.5