Titles you rated
RayRated ★ 0.5
LucyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0