Movies
Ratings
609
BabylonRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 1.0
It's a Summer Film!Rated ★ 2.5
BarbaraRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
I Don't Want to Be a ManRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 0.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 4.5
Walk UpRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0