Series
Ratings
13
Nodame CantabileRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 5.0