Movies
Ratings
69
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 4.0