Movies
Ratings
60
300Rated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.5