Movies
Ratings
360
The Old Man & the GunRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Frankie and JohnnyRated ★ 4.0
Joan Didion: The Center Will Not HoldRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.5
Love AffairRated ★ 5.0