Titles you rated
HerRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Ninth GateRated ★ 3.5
Everybody's FineRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0