Movies
Ratings
73
MoanaRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
HopeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0