Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0