Series
Ratings
16
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5