Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 1.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5