Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 1.5
EquilibriumRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0