Movies
Ratings
214
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
In TimeRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 1.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5